Şartlar & Koşullar

Kehribarzade.com web sitesini kullananlar aşağıdaki hüküm ve koşulları  okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.
1. Kehribarzade.com web sitesinden üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapmak mümkündür.
2. Kehribarzade.com web sitesi,sitede yayınlanan ürünlere ait fiyatlar, görseller, özellikler, ödeme şekilleri ve teslimat koşullarını  önceden haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir.
3. Kehribarzade.com web sitesi fiyatları hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
4. Kehribarzade.com web sitesinden alışveriş yapan kişiler/kurumlar, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.
5. Kehribarzade.com web sitesinde yayınlanan hiçbir  metin yada görsel materyal izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalamaz ve kullanılamaz.
6. Havale/EFT siparişlerinin kesin alışverile dönüşme tarihi, siparişin verildiği tarih değil,ödemenin Kehribarzade.com banka hesaplarına ulaştığı günün tarihidir.
7. Havale/EFT siparişlerinde, 3 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler Kehribarzade.com tarafından iptal edilir.
8. Kehribarzade.com web sitesini ziyaret eden tüm kullanıcıların kişisel bilgilerini (tarayıcı aracılığıyla elde edilen ve kullanıcının kendi iradesiyle girdiği tüm bilgiler "kişisel bilgiler" kapsamındadır") kullanma hakkına sahiptir.
9. Kehribarzade.com'daki tüm ödeme yöntemleri tamamen güvenli ortamda yapılmaktadır, kredi kartı bilgilerinin girildiği sayfalar SSL (Güvenli Güvenlik Sistemi) ile korunmaktadır.
10. Kredi kartı bilgilerinizi Kehribarzade.com ve kullanılan aracı kurumlar hiçbir şekilde kaydetmemektedir. Tüm bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilmekte ve onay kodu alınmaktadır.
11. "Satın Alma Kuralları" çerçevesinde satın alınan ürünler için garanti edilen teslimat süreçlerine bayram ve resmi tatiller dahil değildir.